Menu Close

رژیم غذایی بیماریهای قلبی – این چیزی است که باید به دنبال آن باشید

بسیاری از افراد در جامعه ما با بیماری های قلبی دست و پنجه نرم می کنند. حتی ممکن است برخی از غذاهایی که باید بخورند مطمئن نباشند تا قلب آنها شروع به التیام کند. اگر به دنبال اضافه کردن رژیم غذایی سالم به بیماری قلبی در زندگی خود هستید ، به این موضوع علاقه مند خواهید شد. به نظر می رسد عالی است و از اروپا آمده است.

ببینید ، به زودی از طرف انجمن قلب و عروق اروپا یک کتاب آشپزی سفارشی طراحی شده است که هدف اصلی آن سلامت قلب است. اعضای قلب و عروق جامعه از سراسر اروپا دستورالعمل هایی با در نظر گرفتن دکتر متخصص قلب در مشهد سلامت قلب و عروق و همچنین طعم لذیذ تهیه کرده اند.

جامعه در تلاش است بر این دیدگاه غلبه کند که تغذیه سالم قلب خسته کننده است و طعم ندارد. به منظور مأموریت آموزش عموم مردم در مورد فواید خوردن غذاهای خوشمزه که برای قلب مفید است ، جامعه کتاب را همزمان با کنگره ESC 2010 که در استکهلم در 28 اوت 2010 برگزار می شود ، منتشر می کند.

گروه 62000 نفره از این کتاب آشپزی با کیفیت بالا که با نمای کلی قلب و اهمیت آن برای بدن شروع می شود هیجان زده هستند. این غذا برای حمایت از افراد مبتلا به فشار خون بالا ، تصلب شرایین و بیماری عروق کرونر طراحی شده است. تغذیه مناسب می تواند از بیماری های قلبی عروقی جلوگیری کند ، اما کسانی که قبلاً از انواع مختلف بیماری های قلبی رنج می برند ، می توانند از تغییر رژیم غذایی خود سود زیادی ببرند.

کتاب 200 صفحه ای همراه با دستور العمل های هیجان انگیز از سراسر اتحادیه اروپا است که نشان دهنده طیف گسترده ای از آشپزی فرهنگی است. هدف این است که مردم را در مورد سهولت تهیه وعده های غذایی با مواد مفید برای سیستم قلبی عروقی و خود قلب آموزش دهد. هر دستور العمل از طرف متخصص قلب تهیه شده بود و سپس توسط متخصصان تغذیه و سرآشپزها تطبیق داده شد تا اطمینان حاصل شود که هر دستور العمل یک غذای خوشمزه است.

در جلوی کتاب قسمتی از عملکرد و آناتومی قلب است که به راحتی قابل درک است. همچنین اطلاعاتی در مورد بیماریهای مختلف مرتبط با قلب و اقدامات لازم برای جلوگیری از آنها وجود دارد.